Žemuogių daigai – Sodinukai – Naminių braškių daigai

Parduodame įvairių rūšių, ankstyvų ir vėlyvų, didelių ir saldžių braškių daigus – sodinukus ir jaunų žemuogių krūmus – sodinukus.

Esame Vilniuje. Kaina nuo 0.35 Eur.

Parduodame žemuogių daigus – krūmus – sodinukus

Žemuogių krūmai - daigai - sodinukai
Žemuogių krūmai – daigai – sodinukai

Žemuogės – nedidelės, raudonos spalvos, saldaus ir malonaus skonio gardžiai kvepiančios uogos. Žemuogių krūmai ne tik subrandina uogas, bet ir atrodo dekoratyviai. Vaizdas bus dar patrauklesnis, jei šios uogoms bus paskirtas kaip įmanoma didesnis plotas.

Būtent todėl ir kilo pasakymas žemuogių pievelė. Pievelė, kuri ne tik akis pamalonins puikiu vaizdu, bet ir apdovanos gardaus skonio uogomis. Dar viena puikus epitetas, kurį yra būtina paminėti kalbant apie žemuoges, tas, jog uogos vertingos maistiniu požiūriu: suvalgę vos 100 gramų šių uogų, gausite tik 34 kalorijas, tačiau kartu ir labai daug vitaminų A, C, o taip pat ir kalcio, magnio, kalio, fluoro, kobalto, nikelio, cinko, mangano.

Šiose uogose netrūksta ir geležies, tad žemuoges turėtų valgyti tie, kurie serga mažakraujyste. Maža to, žemuogių krūmai stebins dekoratyvumu, o užaugintos uogos – plačiu panaudojimu kulinarijoje: iš žemuogių paruošite gardžių džemų, uogienių, sirupų, įdarų desertams bei kepiniams, gėrimų.

Šiuo metu skaičiuojama net keliolika rūšių žemuogių. Vis dėlto, žemuogės yra ne tik vertingos savo puikiu skoniu – nuo seno žinomos ir gydomosios šio augalo savybės. Daug nemalonių ligų bei negalavimų, gali sušvelninti šis augalas: kokliušą, bronchinę astmą, hipertoniją, gastritą, inkstų bei kepenų ligas, nervinį dirglumą. Na, o pasiruošti žemuogių arbatą iš tiesų paprastą: tereikia vasaros metu nuskinti lapus, kuriuos užaugina žemuogių krūmai, juos išvalyti, sudžiovintą ir jau žiemą galėsite ruošti d arbatą, kuri ne tik pašalins nemalonius pojūčius, bet ir primins vasarą.

Žemuoges, kaip ir braškių daigai, sodinti reikėtų derlingoje, orui bei drėgmei laidžioje vietoje, kurioje netrūks saukės šviesos bei šilumos, o likus maždaug dviem savaitėms iki sodinimo, žemę būtina tinkamai paruošti.

Labai svarbu gebėti ir tinkamai nuskinti šias uogas – norėdami, kuo ilgiau išsaugoti šių uogų grožį, nuskynę jas dėkite į servetėlėmis išklotą krepšį.

Žemuogių daigai – sodinukai – krūmai dalijami tuo atveju, jei dauginamos veislės, neleidžiančios ūsų. Taip pat žemuogės gali būti dauginamos šliaužiančiais ūgliais, sėklomis. Norint sulaukti gausesnio derliaus, reikėtų nuskinti pirmuosius žiedus.

Taip pat parduodame braškių daigus – sodinukus

Braškių daigai – Sodinukai. Braškės yra viena populiariausių uogų mūsų krašte. Ir nieko keista, kodėl jų populiarumas toks didelis – jos ne tik dekoratyvios, skanios, bet ir labai vertingos. Gausu vitaminų A ir C, magnio, geležies, kalcio, kalio, o 100 gramų šių ryškiaspalvių uogų yra tik 32 kalorijos.

Taigi, kuo dažniau smaguriausite šiomis uogomis, tuo geriau: organizmą papildysite vertingomis medžiagomis, tačiau tikrai pavyks išsaugoti dailias kūno linijas.

Galima išvardinti daugybę patiekalų bei gėrimų, kuriuos galite ruošti iš šių uogų: jomis praturtinsite kokteilius, gaiviuosius gėrimus, sirupus, pusryčių patiekalus, vaisių ar daržovių salotas, desertus. Nors daugiausiai šių uogų yra užauginama JAV, Turkijoje bei Ispanijoje, Lietuvoje jos taip pat populiarios – sunku rasti šiltnamį ar daržą, kuriame nesipuikuotų šios raudonskruostės.

Braškių daigai yra tie, kuriems bet kokia draugija tikrai netiks – geriausia juos sodinti tokioje vietoje, kurioje prieš tai augo česnakai, svogūnai arba kopūstai, tačiau tikrai netiks ta vieta, kurioje augo saulėgrąžos, bulvės, agurkai ar pomidorai. Tačiau braškių sodinukai pareikalaus dar daugiau dėmesio renkant jų sodinimo vietą: atminkite, jog labiausiai tinkantis dirvožemis yra priemolio bei priesmėlio, turintis humuso.

Yra keletas veiksmų, kuriuos rekomenduojama atlikti, prieš pasodinant braškes: žemė turėtų būti perkasta, išvalyta nuo piktžolių, išlyginta grėbliu, gausiai palaistyta vario sulfato tirpalu bei paruošti 20 cm gylio duobutes. Na, o tie, kurie ateityje norėtų išvengti nuobodžios kovos su piktžolėmis, plotą, kuriame bus sodinamos uogos, turėtų padengti polietileno plėvele. Sulaukę pirmojo derliaus, nepamirškite braškių praretinti, priešingu atveju, teks tenkintis mažesnius derliumi.

Atidumas renkantis braškių sodinukus, truputis pastangų – ir jau po metų galėsite mėgautis gardžiomis, o svarbiausia – savo pačių užaugintomis uogomis.

Norite mėgautis savo pačių užaugintomis uogomis? Tokiu atveju vienas pirmųjų žingsnių, kurį teks atlikti – ne tik įsigyti braškių daigų, bet ir tinkamai paruošti žemę. Parduodame aukštos kokybės braškių daigus. Braškių daigai tik nuo 0,35 Eur!

Žemuogių daigai – Sodinukai Vilniuje ir Vilniaus rajone

Braškių daigaiŽemuogių krūmaiŽemuogių daigai – Remontantinės braškės / sodinukaiFacebook puslapis

2020 © Visos nuotraukos ir tekstai yra saugomi autorinėmis teisėmis.

Update cookies preferences